Ονομαστική Κατάσταση Επιτυχόντων Πανελλαδικών Εξετάσεων 2017.

Στις 24 Αυγούστου 2017 ανακοινώθηκαν από το ΥΠ.Π.Ε.Θ. τα αποτελέσματα των πανελλαδικών εξετάσεων 2017 για τους μαθητές των ΕΠΑ.Λ. και των ΓΕ.Λ.

Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές που αγωνίστηκαν στη μάχη των Πανελλαδικών Εξετάσεων. Στους μαθητές που πέρασαν σε σχολή της προτίμησής τους ευχόμαστε καλή πρόοδο και σταδιοδρομία. Στους μαθητές που δεν πέτυχαν τους στόχους τους ευχόμαστε να συνεχίσουν να αγωνίζονται μέχρι τα όνειρά τους να δικαιωθούν. Στα παιδιά του 1ου ΕΠΑΛ Αιγάλεω που πέρασαν στη σχολή που δήλωσαν ευχόμαστε τα καλύτερα!!!
Δείτε τον πίνακα επιτυχόντων του 1ου ΕΠΑΛ Αιγάλεω εδώ.
Οι υποψήφιοι μπορούν να αναζητήσουν την εισαγωγή τους και στον επίσημο ιστότοπο του υπουργείου στη διεύθυνση https://results.it.minedu.gov.gr/, πληκτρολογώντας τον 8ψήφιο κωδικό εξετάσεων (αναγράφεται στο καρτελάκι ταυτότητας υποψηφίου) και τα 4 ΕΛΛΗΝΙΚΑ αρχικά των ονομαστικών στοιχείων σας με τη σειρά: Επώνυμο, Όνομα, Πατρώνυμο και Μητρώνυμο.