myhero1821_logo

Απονομή βραβείων «Ο δικός μου ήρωας του 21»

Η δράση του 1ου ΕΠΑΛ Αιγάλεω «Ο δικός μου ήρωας του 21», η οποία ξεκίνησε στις 24 Μαρτίου 2021, ολοκληρώθηκε στις 2 Απριλίου 2021 με την καταμέτρηση των προτιμήσεων και την ανάδειξη των νικητών.
Οι τρεις μαθητές, ένας από κάθε τάξη, οι αναρτήσεις των οποίων είχαν τις περισσότερες ψήφους, βραβεύτηκαν την Παρασκευή 23-04-2021 σε μια λιτή εκδήλωση στον προαύλιο χώρο του σχολείου, τηρώντας τις απαραίτητες προφυλάξεις. Κάθε νικητής παρέλαβε έναν έπαινο και ένα επετειακό δώρο ενός USB memory stick με χαραγμένο το λογότυπο του σχολείου και τον τίτλο της δράσης.
Ευχαριστούμε όλους τους μαθητές που συμμετείχαν ενεργά στο διαγωνισμό και τους ευχόμαστε ένα δημιουργικό μέλλον.
Δείτε τις αναρτήσεις των μαθητών στη σελίδα Αναρτήσεις «Ο δικός μου ήρωας του 21».